Через поширення захворюваності на грип та ГРВІ та як наслідок – низьку відвідуваність, з понеділка, 10 лютого, учні ліцеїв №№ 6, 15, 23 та Вінницько-Хутірського ліцею, навчатимуться вдома. Вони тимчасово переходять на онлайн-заняття.
Як повідомили у Вінницькій міській раді, з 05 лютого, використовуючи технології дистанційного навчання, вдома продовжують навчатись і учні ліцею №35.
Як зазначила заступниця директорки департаменту освіти Ірина Божок:
«У Вінниці зростає рівень сезонної захворюваності на грип та ГРВІ. Кількість учнів закладів загальної середньої освіти, які інфікувалися, збільшується. Діти лишаються вдома, а в ліцеях та гімназіях спостерігається низька відвідуваність. Через це адміністрації окремих шкіл переводять учнів на онлайн навчання. Наголошуємо, що це ініціатива самих закладів, кожний з яких окремо оцінює кількість хворих учнів та рівень відвідуваності та ухвалює рішення про навчання за допомогою технологій дистанційного навчання».
Рішення педагогічної ради закладу про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання затверджується наказом керівника кожного окремого закладу, зважаючи на кількість хворих учнів.
