Учора ввечері на проспекті Коцюбинського у Вінниці патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz E250 за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки було становлено, що водій мав явні ознаки наркотичного сп’яніння.
Як повідомляє патрульна поліція Вінницької області, чоловікові запропонували пройти медичне обстеження у лікаря-нарколога, але він відмовився. Крім того, перевіривши водія по базі, поліцейські встановили, що водій вже позбавлений права керування транспортними засобами строком на 10 років і його водійське посвідчення анульоване.
За порушення на 35-річного водія автомобіля Mercedes-Benz E250 патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно протягом року) КУпАП.
