На Вінниччині суд задовольнив позов прокуратури щодо повернення Ямпільській громаді комплексу будівель і споруд міні-ГЕС, за оренду яких тривалий час не сплачували кошти до місцевого бюджету.
Як повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі, йдеться про майно площею 318 квадратних метрів вартістю близько 2,6 мільйона гривень, яке перебувало в оренді з 2017 року.
За даними прокуратури, починаючи з 2021 року орендар припинив сплачувати визначену договором орендну плату до бюджету Ямпільської міської ради. У зв’язку з цим Могилів-Подільська окружна прокуратура звернулася до суду.
У позові прокуратура вимагала достроково розірвати договір оренди, повернути об’єкт у комунальну власність громади та стягнути з орендаря близько 100 тисяч гривень заборгованості.
Суд підтримав позовні вимоги прокурора. Після набрання рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його виконання.
