У селі Іванів Хмільницького району поліцейський офіцер громади розшукав 2-річного хлопчика, який зник та опинився поблизу залізничних колій.
Як повідомляють у Поліція Вінницької області, повідомлення про зникнення дитини надійшло 17 травня близько 13:00. Родичі розповіли, що самостійно шукали хлопчика понад годину, однак безрезультатно.
На пошуки дитини підняли особовий склад поліції, також допомагали місцеві жителі. Ситуацію ускладнювало те, що неподалік розташовані завод, діючі залізничні колії та ліс.
Зрештою місцевий поліцейський офіцер громади виявив хлопчика на рейках. Як з’ясувалося, дитина вийшла з подвір’я разом із домашнім песиком та пройшла близько півтора кілометра від дому.
На щастя, з хлопчиком усе добре.
