У Вінниці під час комендантської години патрульні зупинили мотоцикліста, який їхав нічним містом із порушенням правил дорожнього руху. Інцидент стався на вулиці Василя Порика, де екіпаж поліції помітив мотоцикл SPARK 150R та вирішив перевірити водія.
Під час спілкування інспектори зафіксували в чоловіка характерні ознаки сп’яніння. 24-річний кермувальник погодився пройти тест на алкотестері «Драгер», який показав 1,21 проміле алкоголю — це більш ніж у шість разів перевищує допустиму норму. Додатково з’ясувалося, що молодий чоловік взагалі не мав при собі водійського посвідчення відповідної категорії.
На порушника склали протокол за керування у стані алкогольного сп’яніння (ч.1 ст.130 КУпАП) та винесли постанову за відсутність права керування (ч.2 ст.126 КУпАП). Мотоцикл SPARK 150R евакуювали на арештмайданчик.

