На Вінниччині трьом засудженим із Ладижинської виправної колонії повідомили про підозру в організації замовного вбивства жителя Києва. За такі дії їм загрожує довічне позбавлення волі.
Як повідомляють у поліції Вінницької області та прокуратурі, історія злочинного задуму бере початок ще на початку року.
Жителька столиці, маючи особистий конфлікт із киянином, почала шукати в кримінальних колах осіб, які могли б організувати його ліквідацію. Так вона «вийшла» на трьох ув’язнених із Ладижинської колонії.
Роль організатора взяв на себе 49-річний засуджений, який уже мав кілька судимостей за розбій і вимагання. Він залучив до «схеми» ще двох співкамерників — 37-річного та 31-річного чоловіків.
Трійця знайшла потенційного виконавця, передала йому детальні дані про майбутню жертву — адресу проживання в Києві, маршрути пересування та іншу персональну інформацію.
У червні оперативники викрили змову та провели обшуки в колонії. У фігурантів вилучили мобільні телефони, банківські картки, комп’ютери, флешки та записи з даними потерпілого.
Нині 49-річному організатору оголошено підозру за готування до умисного вбивства (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 14, п.п. 6, 11 ч. 2 ст. 115 ККУ). Його спільникам — за співучасть у злочині (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 14, п.п. 6, 11 ч. 2 ст. 115 ККУ).
Досудове розслідування триває.

