У Вінниці суд виніс вирок власнику потужної нарколабораторії – чоловік проведе 9 років у в’язниці. Лабораторія, облаштована у приватному будинку, дозволяла виробляти великі обсяги психотропних речовин та приносила мільйонні прибутки.
Під час обшуків у березні, організованих за участі КОРД, правоохоронці вилучили:
- понад 20 кг психотропів,
- більш як 100 кг прекурсорів,
- майже 300 кг хімічних реагентів,
обладнання для виробництва наркотиків (випарювачі, вакууматори, респіратори, ваги, кулькові холодильники),
пакувальні матеріали, гроші, мобільні телефони, банківські картки, ноутбук, чорнові записи та автомобіль.
Суд визнав фігуранта винним за низкою статей ККУ:
- ч. 3 ст. 307 – незаконне виробництво та збут психотропних речовин,
- ч. 3 ст. 311 – незаконне виробництво та зберігання прекурсорів,
- ч. 3 ст. 313 – незаконне заволодіння обладнанням для нарколабораторії,
- ч. 2 ст. 317 – організація місця для незаконного виробництва та вживання наркотиків.
Правоохоронці зазначають, що лабораторія була обладнана за останніми технологічними трендами і становила серйозну загрозу для безпеки громадян.
