На Вінниччині затримали одного з нападників, які рік тому жорстоко побили подружжя та пограбували їхній будинок
Вінницькі оперативники затримали 36-річного громадянина Молдови, причетного до зухвалого розбійного нападу на керівника мережі АЗС. Злочин стався у жовтні 2024 року, коли група осіб у балаклавах увірвалась у будинок подружжя, побила господарів і, погрожуючи ножем, забрала 53 тисячі гривень та ювелірні вироби на пів мільйона.
Як з’ясувалося, нападники ретельно готувались до злочину: стежили за потерпілими, продумали маршрути відступу й навіть залишили авто за кілька кілометрів, щоб не привертати увагу. Після нападу злочинці втекли, а один зі спільників згодом переховувався за кордоном.
Затримати його вдалося лише тепер — у місті Одеса, куди він повернувся з-за меж України. За підтримки спецпідрозділу «КОРД» чоловіка взяли під варту. Йому повідомлено про підозру за ч.4 ст.187 КК України — розбій, скоєний в умовах воєнного стану.
Підозрюваному загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. Поліція продовжує розшук решти учасників злочину.
https://www.facebook.com/watch/? v=1475490337013593

