15 березня вдень на вулиці Вʼячеслава Чорновола патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Touareg за порушення правил дорожнього руху.
Під час спілкування з водієм 33 років інспектори помітили ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік відмовився пройти огляд у лікаря-нарколога і виявився позбавленим права керування. Під час поверхневої перевірки у салоні авто було знайдено поліетиленовий пакетик із речовиною зеленого кольору, зовні схожою на наркотичну.
На місце події прибула слідчо-оперативна група для з’ясування всіх обставин. На водія склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (керування у стані сп’яніння), ч. 3 ст. 126 (керування транспортним засобом з тимчасовим обмеженням права керування) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 КУпАП (керування особою, позбавленою права керування).

