Поліцейські Вінницької області завершили розслідування та скерували до суду справу щодо директора підрядної організації, який обвинувачується у привласненні понад 1,7 млн грн бюджетних коштів та службовому підробленні.
За даними Жмеринський районний відділ поліції ГУНП у Вінницькій області, у 2022 році між одним із комунальних підприємств Жмеринки та підрядною організацією укладалися договори на літнє утримання доріг, тротуарів, площ, скверів та алей міста.
Керівник підприємства, знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, вніс неправдиві дані до офіційних документів: він склав та підписав 30 актів приймання виконаних робіт із недостовірною інформацією. На підставі цих актів підрядна організація безпідставно отримала понад 1,7 млн грн із місцевого бюджету.
Наразі фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Його дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Процесуальне керівництво здійснювала Жмеринська окружна прокуратура.
Відділ комунікації поліції Вінницької області закликає громадян повідомляти про будь-які факти зловживань бюджетними коштами.
