У Вінниці суд виніс вирок чоловікові, який минулого року скоїв розбійний напад на місцеву жительку. Зловмисника засудили до 8 років позбавлення волі.
Як встановило слідство, на початку квітня 2025 року 43-річний чоловік підійшов до жінки та, погрожуючи їй ножем, відібрав сумку. У ній знаходилися мобільний телефон, грошові кошти та особисті речі потерпілої.
Після звернення жінки до поліції правоохоронці оперативно провели комплекс розшукових заходів. Особу нападника було встановлено, а самого чоловіка затримали працівники роти поліції особливого призначення за місцем його тимчасового проживання у Вінниці.
Суд визнав фігуранта винним у скоєнні розбійного нападу та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

