На трасі М-21 патрульні зупинили автомобіль Hyundai Ioniq за перевищення швидкості. За кермом перебувала 25-річна жінка, яка, як з’ясувалось, була позбавлена права керування і перебувала під дією наркотиків. Медичне обстеження підтвердило наявність в організмі амфетаміну та канабісу.
Крім того, авто виявилось у розшуку виконавчої служби. На порушницю склали низку адміністративних матеріалів, а автомобіль евакуювали на арештмайданчик.

