У Вінниці поліція розшукує зловмисників, які пошкодили бесідки у Вишенському парку. Про факт вандалізму повідомила речниця ГУ Нацполіції у Вінницькій області Заріна Маєвська. Наразі зареєстровано повідомлення про інцидент, а на місці працює слідчо-оперативна група.
Про акт руйнування на своїй сторінці у Facebook 9 квітня повідомив керівник дирекції парків та дозвілля Вінницької міської громади Олександр Мельник. За його словами, поки частина містян бере участь у весняному прибиранні та доглядає зелені зони, інші — цілеспрямовано нищать громадське майно.
— Це ж треба мати стільки сили й злості, щоб перевертати бесідки та столи у Вишенському парку, — обурився Мельник.
Правоохоронці закликають громадян, які можуть володіти інформацією про подію або винуватців, звернутися до поліції. Справу розглядають як умисне пошкодження майна.



