На Вінниччині 21-річний чоловік, якому стало зле від алкоголю, влаштував дебош у кареті швидкої.
Як повідомили в Поліції Вінницької області, 9 березня бригада екстреної медичної допомоги прибула на виклик в одне з селищ Махнівської громади до 21-річного місцевого жителя, якому стало погано під час вживання алкогольних напоїв.
50-річна фельдшерка прийняла рішення про госпіталізацію. Коли медики почали його фіксувати пацієнта ременями для транспортування, він напав на фельдшерку, вдарив 63-річного водія пляшкою та пошкодив автомобіль.
Поліція затримала зловмисника, йому загрожує до п’яти років обмеження волі.



