Барський районний суд Вінницької області задовольнив цивільний позов Державної екологічної інспекції у рамках кримінального провадження щодо громадянина В., який порушив законодавство про рибальство.
Про це 4 березня інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.
Чоловік ловив рибу в річці Рів поблизу села Шершні Жмеринського району без відповідного дозволу. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним добувним промислом).
Суд зобов’язав порушника відшкодувати державі 211 565 грн збитків. Екологи через суд домоглися компенсації шкоди, завданої природним ресурсам.
